ActiFinance
Actifinance O nas Pożyczki Procedury Fuzje Kontakt
Pożyczki pod zastaw - hipoteka, samochód, maszyny
Nie pobieramy opłat wstępnych

ActiFinance - bezpieczne pożyczki!

Kontakt w sprawie pożyczki Firma Actifinance Sp. z o.o. powstała wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom w zakresie błyskawicznej pożyczki pod zastaw. Utrzymując najwyższe standardy obsługi klienta indywidualnego i firm oferujemy szeroką gamę produktów związanych z pozabankowymi pożyczkami pod zastaw:
  • nieruchomości
  • samochodu
  • maszyn budowlanych i rolniczych

Indywidualne podejście do potrzeb każdego klienta umożliwia Państwu dostosowanie potrzeb do własnych zdolności finansowych oraz gotówkę w maksymalnie krótkim czasie.
Firma nasza nakierunkowana jest na obsługę klienta w miejscu zamieszkania lub prowadzonej działalności. Dla zapewnienia Państwu komfortu obsługi, wyceny zastawu odbywają się natychmiast. Nie pobieramy żadnych opłat wstępnych.

Nie stosujemy skomplikowanych procedur. Ocena wynika z przedstawionego zastawu i to jest głównym elementem decyzji o wysokości i czasie trwania pożyczki.
Gwarantujemy Państwu 100% bezpieczeństwo i pełną dyskrecję. Nie przekazujemy danych personalnych osobom trzecim, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych.
Zapraszamy do kontaktu.